Technologia

System Navireo jest skonstruowany jako zintegrowany pakiet ściśle powiązanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych odpowiadającej zawsze jednemu podmiotowi gospodarczemu. Motorem bazy danych zastosowanym w Navireo jest popularna najnowsza wersja Microsoft SQL Server 2008 (lub Microsoft SQL Server 2005), który w bezpłatnej, ograniczonej wersji SQL Server 2008 Express Edition jest dostarczany wraz z systemem Navireo. Jednakże zalecany jest zakup pełnej wersji Microsoft SQL Server. Wybór jest uzależniony od liczby użytkowników bazy danych oraz od jej przewidywanej wielkości i obciążenia serwera, dlatego zalecany jest zakup pełnej wersji Microsoft SQL Server, która nie stawia użytkownikowi sztywnych ograniczeń.

 

System doskonale współpracuje z systemami serwerowymi Windows – Windows Serwer 2003 i 2008 oraz z systemami zainstalowanymi na stacjach roboczych – Windows XP, Windows Vista i Windows 7.

 

Navireo można łatwo rozbudować przy użyciu najnowszych technologii, takich jak .NET (Visual Studio 2008 i 2005), SQL, XML.

Powered by WordPress | Designed by: seo jobs | Thanks to seo services, penny auctions and transcription services