Partnerzy

 

Logo InsERTFirma InsERT S.A. to wrocławski producent najbardziej popularnego w Polsce oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Rozwiązania Insertu to przede wszystkim niespotykany u konkurencji stosunek funkcjonalności i jakości do ceny produktu. Sama za siebie mówi liczba sprzedanych licencji – niemalże 500 tysięcy! Zajmujemy się wdrożeniami rozwiązań Insertu zarówno dla małych firm, jak i większych oraz bardziej wymagających przedsiębiorstw.

 

Logo AntWszechstronny dostawca sprzętu komputerowego,  doświadczony konfigurator i instalator sieci komputerowych. Firma obecna na rynku od 1996 roku. Jej główną zaletą są naprawdę konkurencyjne ceny oraz szybka i kompleksowa realizacja zamówień.

 

Logo BossgZ Bossg sp. z o.o. współpracujemy w sprawach merytorycznych dotyczących finansów i zarządania. Firma stanowi dla nas wsparcie w bardziej skomplikowanych zagadnieniach z tych obszarów. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo zaawansowanych wyzwań wykraczających poza same wdrożenia systemów informatycznych.

Powered by WordPress | Designed by: seo jobs | Thanks to seo services, penny auctions and transcription services