Na_nexo

Przejdź na InsERT nexo!

Specjalna oferta dla użytkowników wcześniejszych wersji programów InsERT! Tylko do 30 listopada 2014 systemy z nowej liniiInsERT nexo są dostępne w wyjątkowych cenach. InsERT nexo to nowa generacja systemów do zarządzania. Pakiet został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika.

promo_rozsz

Promocja rozszerzeń!

W dniach 22-30 września 2014 rozszerzenia  do wszystkich programów z linii InsERT GT oraz InsERT nexo są dostępne w rewelacyjnych cenach. Promocja obejmuje rozszerzenia stanowiskowe i funkcjonalne oraz rozszerzenia o kolejne podmioty obsługiwane przez biura rachunkowe. Np. rozszerzenie o 3 stanowiska do Subiekta GT kosztuje teraz tylko 390 zł (zamiast 590 zł).

grat40

Gratyfikant -40%

W dniach 26-30 czerwca  system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT jest dostępny za 775 zł netto – taniej o 40%. W cenie specjalnej również rozszerzenia licencyjne o kolejnych pracowników i podmioty a także Gratyfikant GT Sfera i Sfera dla Gratyfikanta GT. Program współpracuje z nową linią produktów InsERT nexo – eksport list płac, rachunków i pracowników do [...]

zloty_paragon

Złoty Paragon dla Subiekta nexo!

Subiekt nexo otrzymał statuetkę Złoty Paragon 2014 w 4. edycji konkursu redakcji miesięcznika Hurt & Detal. Zwyciężył on w kategorii Oprogramowanie dla handlu. „(…) przyjazne dla użytkownika rozwiązania programu Subiekt nexo pozwalają na jeszcze lepszą obsługę sprzedaży w sklepach, hurtowniach, a także zakładach usługowych” – napisano w uzasadnieniu.

nexo

PREMIERA InsERT nexo!

InsERT nexo to nowa generacja programów do zarządzania małą i średnią firmą. W skład pakietu wchodzą: Subiekt nexo (system sprzedaży), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy) i Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów). InsERT nexo charakteryzuje się przede wszystkim nową technologią i rozbudowana funkcjonalnością.

SGT_GeGT

Promocja: Subiekt GT + Gestor GT Sfera

Od 16 do 30 września 2013 r. kupując program Gestor GT,  otrzymają Państwo jego rozszerzoną wersję – Gestora GT Sfera w cenie standardowego systemu (tylko 590 zł netto). Przy zakupie Subiekta GT system Gestor GT Sfera GRATIS! Dodatek Sfera dla Gestora GT jest dostępny również osobno w promocyjnej cenie 390 zł netto.

RenBut

Navireo w RenBut sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy system Navireo u producenta obuwia dziecięcego, w firmie RenBut ze Złotoryi. Wdrożenie objęło wszystkie obszary funkcjonowania firmy (handel, f-k, k-p). Navireo usprawniło pracę działu sprzedaży, poprawiło zarządzanie magazynami i planowanie produkcji. System został także udostępniony zdalnie wszystkim przedstawicielom handlowym.

an_gratis

Analityk Gratis!

Tylko w dniach 29-30 kwietnia 2013 przy zakupie Subiekta GT lub Rewizora GT otrzymają Państwo gratis system wspomagania decyzji Analityk o wartości 800 zł netto. Jest to program szczególnie przydatny w firmach, które potrzebują głębszych analiz, niż zwykłe zestawienia systemowe. Co więcej, Analityk kupowany osobno jest w tych dniach tańszy o 50%.

DV_Navireo

Navireo w klinikach nefrologicznych

System Navireo został uruchomiony w sieci klinik nefrologicznych. Obsługuje m.in. gospodarkę magazynową oraz zamówienia do dostawców, którym zostały zdefiniowane indywidualne cenniki dla poszczególnych pozycji towarowych. Dokumenty zakupowe przechowywane są zarówno w postaci obiektów systemu, jak również w bibliotece dokumentów – w postaci skanów.

nowe_zestawy_dla_biur

Subiekt GT w zestawach dla biur rachunkowych

Od 1 lutego 2013 wszystkie zestawy programów dla biur rachunkowych i doradców podatkowych zamiast mikroSubiekta zawierać będą Subiekta GT. Ceny zestawów pozostają bez zmian. Oferta jest skierowana wyłącznie do podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego bądź czynności biegłego rewidenta.

Powered by WordPress | Designed by: seo jobs | Thanks to seo services, penny auctions and transcription services