zarezerwuj

zarezerwuj.pl

zarezerwuj.pl to aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzona z myślą o potrzebach wielu różnych branż. Dzięki intuicyjnemu terminarzowi błyskawicznie dodasz do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone na miejscu, a Twoi klienci zyskają możliwość dokonania szybkiej rezerwacji z dowolnego miejsca.

pb

Wystartował Portal Biura

Portal Biura, czyli wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym, jest już w sprzedaży. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo. Umożliwia przesyłanie skanów dokumentów do biura oraz udostępnianie bieżących raportów klientom.

abon

Nowe ceny abonamentów InsERT GT

Od 15 marca nieznacznie zmienią się ceny Abonamentów na aktualizacje niektórych programów InsERT GT. Zmiana dotyczy zarówno cen standardowych i specjalnych. Szczegóły dotyczące nowych cen znajdą Państwo na stronach producenta – firmy InsERT. Warto zaznaczyć, że ceny Abonamentów dla Gestora GT i Rachmistrza GT nie zmieniają się.

Dravis

Navireo w kolejnej spółce medycznej

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy system Navireo w kolejnej firmie zajmującej się zabiegami dializy nerek. System działa w obszarze handlowo-magazynowym (zaawansowana obsługa procedur zakupowych) oraz w księgowości, finansach, kadrach i płacach. Jest to bliźniacze wdrożenie do tego, które przeprowadziliśmy już w firmie DaVita Polska.

Su123

Subiekt 123 nie tylko po polsku

Powstała ukraińska i rosyjska wersja Subiekta 123! Program w nowych wersjach językowych daje obecnym użytkownikom nowe możliwości prowadzenia biznesu, a Partnerom – poszerzenie ciekawej oferty i szansę na zwiększenie grona klientów. Wersje ukraińska i rosyjska aplikacji są dostępne w ramach podstawowej licencji i nie są dodatkowo płatne.

promo_rozsz

Promocja rozszerzeń do GT i nexo!

W dniach 19-30 września 2019 rozszerzenia  do wszystkich programów z linii InsERT GT oraz InsERT nexo są dostępne w rewelacyjnych cenach. Promocja obejmuje rozszerzenia stanowiskowe i funkcjonalne oraz rozszerzenia o kolejne podmioty obsługiwane przez biura rachunkowe. Np. rozszerzenie o 3 stanowiska do Subiekta GT kosztuje teraz tylko 390 zł (zamiast 590 zł).

Na_nexo

Przejdź na InsERT nexo!

Specjalna oferta dla użytkowników wcześniejszych wersji programów InsERT! Tylko do 30 listopada 2014 systemy z nowej liniiInsERT nexo są dostępne w wyjątkowych cenach. InsERT nexo to nowa generacja systemów do zarządzania. Pakiet został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika.

promo_rozsz

Promocja rozszerzeń!

W dniach 22-30 września 2014 rozszerzenia  do wszystkich programów z linii InsERT GT oraz InsERT nexo są dostępne w rewelacyjnych cenach. Promocja obejmuje rozszerzenia stanowiskowe i funkcjonalne oraz rozszerzenia o kolejne podmioty obsługiwane przez biura rachunkowe. Np. rozszerzenie o 3 stanowiska do Subiekta GT kosztuje teraz tylko 390 zł (zamiast 590 zł).

grat40

Gratyfikant -40%

W dniach 26-30 czerwca  system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT jest dostępny za 775 zł netto – taniej o 40%. W cenie specjalnej również rozszerzenia licencyjne o kolejnych pracowników i podmioty a także Gratyfikant GT Sfera i Sfera dla Gratyfikanta GT. Program współpracuje z nową linią produktów InsERT nexo – eksport list płac, rachunków i pracowników do [...]

zloty_paragon

Złoty Paragon dla Subiekta nexo!

Subiekt nexo otrzymał statuetkę Złoty Paragon 2014 w 4. edycji konkursu redakcji miesięcznika Hurt & Detal. Zwyciężył on w kategorii Oprogramowanie dla handlu. „(…) przyjazne dla użytkownika rozwiązania programu Subiekt nexo pozwalają na jeszcze lepszą obsługę sprzedaży w sklepach, hurtowniach, a także zakładach usługowych” – napisano w uzasadnieniu.

Powered by WordPress | Designed by: seo jobs | Thanks to seo services, penny auctions and transcription services